خانه / جامعه امروز / آسیب های اجتماعی / دستگیری ۳ مسافرکش سارق

دستگیری ۳ مسافرکش سارق

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۳ زورگیر مسافر کش نما خبر داد و گفت: متهمان با استفاده از خودروی پراید زورگیری می کردند.


به گزارش روانشهر، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال در توضیح این خبر اظهار داشت: مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و بیان کرد، از بزرگراه امام علی (ع) به عنوان مسافر سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پراید که ۳ سرنشین داشت؛ شدم اما در بین راه، سرنشینان خودرو با تهدید چاقو ، موبایل و اموالم را گرفتند و بعد هم مرا در حوالی میدان “سبلان” از خودرو بیرون انداخته و به سرعت گریختند.
وی عنوان داشت: با شکایت مرد جوان، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی از مسیر تردد خودروی متهمان، موفق شدند یکی از متهمان را شناسایی کنند.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم یکی از سارقان حرفه ای بوده و به دفعات مختلف روانه زندان شده است ولیکن پس از رهایی از زندان دوباره به چرخه ارتکاب جرم بازگشته است.
این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی مخفیگاه اخیر متهم، اضافه کرد: پس از هماهنگی های قضائی وی در مخفیگاهش حوالی محله “نظام آباد” بازداشت شد.
وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به زورگیری به همین شیوه با همدستی ۲ تن از دوستانش معترف و مشخص شد که یکی از همدستان متهم یکی از سارقان خودرو بوده و اکنون به جرم سرقت لوازم خودرو در زندان بسر می برد.
این مقام پلیسی در ادامه به احضار متهم از زندان اشاره کرد و گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی سومین متهم پرونده نیز در پاتوقش بازداشت و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه سوم این پلیس انتقال یافت.
دستخال در پایان خاطر نشان کرد: با صدور قرار قانونی از مرجع قضائی هر ۳ متهم برای کشف جزئیات پرونده در اختیار این پایگاه قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر