خانه / Featured / یک هفته ای با این خوراکی ها لاغر شوید !

یک هفته ای با این خوراکی ها لاغر شوید !

میوه

های زیادی هستند که باعث لاغری و کاهش وزن می شوند. میوه‌هایی مانند آناناس، انگور، مانگو، هندوانه، هلو، سیب، پرتقال، لیمو، طالبی، گلابی، انار و توت فرنگی همگی دارای خاصیت لاغری بوده و باعث

چربی سوزی

در بدن می شوند.

قبل از شروع رژیم لاغری با میوه و سبزیجات، یکسری مواد غذایی خاص را باید کنار گذاشت. موادی مانند قهوه و شکر باید به کل کنار گذاشته شود تا پاکسازی بدن شروع شود.

مواد غذایی متفاوتی وجود دارند که در طول این رژیم میتوانید مصرف کنید. بسته به علایق تان دارد. با توجه به علاقه‌ خود میوه و سبزیجات مورد نظر خود را انتخاب کرده و در غذاهای روزانه خود به کار ببرید.

انواع میوه، سبزیجات، حبوبات و دانه ها را می توانید با خیال راحت در تهیه غذای خود استفاده کنید.

میوه های زیادی هستند که باعث لاغری و کاهش وزن می شوند. میوه‌هایی مانند آناناس، انگور، مانگو،

هندوانه‌

، هلو، سیب، پرتقال، لیمو، طالبی، گلابی، انار و توت فرنگی همگی دارای خاصیت لاغری بوده و باعث چربی سوزی در بدن می شوند.

در روز اول از هر میوه ای که دوست دارید البته به جز موز، هرچقدر می خواهید بخورید. طالبی و هندوانه بهترین گزینه‌ها هستند. همچنین این نکته را به خاطر داشته باشید که باید آب فراوان بنوشید. به هیچ عنوان مواد غذایی دیگری را استفاده نکنید. حتی سبزیجات پخته یا خام. هر‌وقت گرسنه شدید میوه بخورید.

در این روز فقط سبزیجات بخورید. چه خام و چه پخته فرقی نمی کند. دقت کنید که سیب زمینی هم جز سبزیجات به حساب می‌آید و میتوانید به صورت بخارپز و پخته استفاده کنید. آب را فراموش نکنید.

در این روز شما می‌توانید سبزیجات و میوه‌جات را ترکیب کرده و مصرف کنید. می توانید صبح سبزیجات بخورید و شب میوه. برنامه‌ریزی این موضوع به خواسته شما بستگی دارد. فقط نکته اینجاست که باید موز و سیب زمینی را در این روز حذف کنید.

موز و شیر بخورید. روز چهارم شیرین‌ترین روز شما خواهد بود چرا که آزادید ۸ تا ۱۲ عدد موز و ۳ لیوان شیر بخورید. در این روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد. برنامه را طوری تنظیم کنید که برای مثال صبح یک لیوان شیر، ظهر یک لیوان و شب هم یک لیوان شیر را میل کنید.

امروز باید ۶ تا ۷ گوجه فرنگی بخورید. ضمنا میتوانید یک فنجان برنج برای ناهار درست کرده و میل کنید. باز هم میگویم. آب را فراموش نکنید. به میزان زیاد آب بنوشید.

امروز نیز برای ناهار می‌توانید یک فنجان برنج مصرف کنید. بقیه روز هم می توانید سبزیجات بخورید. خام یا پخته فرقی ندارد.

امروز می‌توانید یک فنجان برنج و هرچقدر دوست دارید

سبزیجات

و آبمیوه مورد علاقه‌تان را بخورید. چیزی که امروز نصیب شما شده، ۵ کیلو یا حتی بیشتر کاهش وزن است. این کاهش وزن بسیار سالم بوده و بدنتان ضرری ندیده. همچنین امروز پوست تان هم شفاف‌تر و روشن‌تر شده.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر