خانه / پایتخت / وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران / امروزچهارشنبه یکم بهمن ماه 1399

وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران / امروزچهارشنبه یکم بهمن ماه 1399

روان شهر: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه 1399 گزارشی ارایه کرد.

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه چهارشنبه یکم بهمن ماه 1399 اظهار داشت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از کبیری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

تجاوز فجیع به پریا در تهرانپارس / اعدام برای متجاوزان
فیلم دستمالی بدن زن چادری در بازرسی یک مامور / جنجالی شد

به گزارش روانشهر، رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان، صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی از راکبین موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان در داخل تونل ها تردد نکنند چرا که حرکت و ورود موتورسیکلت به داخل تونل ها ممنوع می باشد و ممکن است به دلیل تراکم و حجم ذرات آلاینده و پایین آمدن سطح هوشیاری ، راکبین با دیواره های تونل برخورد کرده و باعث بروز حوادث تلخی گردند .

سرهنگ رنجبر اشاره ای هم به تصادف روز گذشته در بزرگراه آزادگان داشت و گفت : راننده کامیون به علت انجام حرکات نمایشی و به خاطر اینکه با ال نود برخورد نکند تغییر مسیر داده و با گاردریل های میانی اتوبان برخورد و چندین ساعت شهروندان را درترافیک حاصل از این برخورد نگه داشت . وی از رانندگان خواست از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی در حین رانندگی جدا خودداری نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر