خانه / استان ها / محدودیت و ممنوعیت های تردد همچنان ادامه دارد / ششم شهریور 1400

محدودیت و ممنوعیت های تردد همچنان ادامه دارد / ششم شهریور 1400

روانشهر: معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت:همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.پ

به گزارش روانشهر، سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در رابطه با اعمال محدودیت های تردد در جاده های کشور از امروز( شنبه، 6 شهریور ماه) گفت:بر اساس مصوبه‌ای که ستاد مقابله با بیماری کرونا ابلاغ کرد بود، تا ۵ شهریور ممنوعیت تردد بین استانی برقرار بود و برای اجرای این منع تردد‌ها چاره‌ای جزء استفاده از نرد‌ه  و نیوجرسی‌ برای بستن مسیر استان ها نداشتیم.

وی گفت:در حال حاضر این شرایط و محدودیت  به اتمام رسیده است اما باز هم ۳۱۰ شهر قرمز، ۱۱۰ شهر نارنجی و ۳۲ شهر زرد داریم. اعلام می‌کنیم که همچنان  تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

سرهنگ جهانی بیان کرد:اصالت قوانین فیزیکی و برخورد همکارانم برداشته شده است، اما به صورت سیستمی تردد ها کنترل می‌شود و همچنان با وجود اینکه منع تردد برداشته شده، اما مصوبه ستاد مبارزه کرونا سر جای خود  پا بر جا است.

وی ادامه داد:بنابراین اگر کسی قصد خروج از شهر قرمز را داشته باشد، قطعا از طریق دوربین و سیستم کنترل می‌شود و جریمه یک میلیون تومانی برای شهر‌های قرمز و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای شهر‌های زرد اعمال می شود و تردد شبانه از ساعت ۱۰ شب تا ۳ صبح ، جریمه ۲۰۰ هزار تومانی را به همراه دارد.

سرهنگ جهانی بیان کرد: مردم اشتباه نکنند، فقط شکل کار تغییر کرده است و فکر نکنند که ممنوعیت ها به کلی برداشته است.افرادی که خیلی اصرار برای تردد دارند، باید از حمل و نقل عمومی یا از فرمانداری‌ها  مجوز تردد دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر