خانه / پایتخت / قیمت نان افزایش یابد برخورد قانونی می کنیم
افزایش قیمت نان

قیمت نان افزایش یابد برخورد قانونی می کنیم

استاندار تهران با اشاره به اینکه افزایش هزینه‌های نانوایان در کارگروهی در حال بررسی است و پس از تصویب نرخ جدید اعلام خواهد شد گفت: در حال حاضر افزایش قیمت نان قانونی نیست و با متخلفین برخورد خواهد شد.

 به گزارش روانشهر، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به دستورکار این جلسه اظهار داشت: برخی نانوان‌ها در مورد افزایش قیمت حامل‌های انرژی و حقوق و دستمزد کارگران مباحثی مطرح می‌کنند که در حال بررسی و کارشناسی است در همین راستا کارگروهی مشغول بررسی است تا به نرخی که این افزایش‌ها را پوشش دهند برسند، اما در حال حاضر اتحادیه‌ها نباید افزایش قیمتی داشته باشند.

وی تاکید کرد: هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت نان تصویب نشده و هر نانوایی که افزایش قیمت داشته باشد خلاف آیین‌نامه است و با وی برخورد خواهد شد، البته نانوایان هم این اطمینان را داشته باشند که این موضوع در مسیر بررسی است و پس از تصویب افزایش قیمتی که پوشش افزایش هزینه‌های آنها را بدهد اعمال خواهد شد.

استاندار تهران در ادامه در مورد روند تزریق واکسن در استان تهران افزود: از ۶۰۲ هزار واکسنی که در اختیار استان تهران قرار گرفته تاکنون ۴۰۷ دوز یعنی معادل ۷۲.۵ درصد تزریق شده و در این مسیر همکاری خوبی میان دستگاه‌های مختلف شکل گرفته که برای مکان‌های تزریق واکسن دستگاه‌های مختلف اقدام کرده‌اند و در حال حاضر افراد ۷۵ سال‌ به بالا می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند که به آنها اطلاع‌رسانی لازم داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: روند واکسیناسیون با سرعت در حال طی شدن است و امیدواریم با واکسن‌های خریداری شده و ورود واکسن‌های تولید داخل ، گروه‌های سنی بالای ۶۰ سال براساس اولویت‌بندی که انجام شده هرچه زودتر تزریق واکسن آنها انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر