خانه / پایتخت / عذرخواهی و قدردانی متروی تهران از همسایه هایش
دلجویی از همسایه های مترو

عذرخواهی و قدردانی متروی تهران از همسایه هایش

شرکت مترو تهران در تداوم پویش “همسایه؛ سپاس” از ساکنان املاک پیرامونی ایستگاه‌های اقدسیه و مرزداران قدردانی به عمل آورد.

به گزارش روانشهر، سیدمجید هاشمی مسئول واحد بسیج شرکت مترو که اجرای پویش مذکور را عهده‌دار است، در این رابطه گفت: پس از طراحی پویش “همسایه؛ سپاس” در آذر ماه ۱۳۹۹ که با هدف قدردانی و عذرخواهی از همسایگان کارگاه‌های عمرانی مرتبط با احداث ایستگاه‌های مترو صورت پذیرفت، سال گذشته به دنبال افتتاح ۷ ایستگاه میدان قیام، شهید اشرفی اصفهانی، چهل‌تن دولاب، آهنگ، شهید ستاری، یادگار امام (ره) و تربیت مدرس، ضمن سرکشی به همسایگان این ایستگاه‌ها با اهداء لوح تقدیر، یک شاخه گل و یک کادوی ناقابل، از بیش از ۵۰۰ صاحب ملک و کسبه محل بابت زحمات متحمل شده در طول سال‌های ساخت ایستگاه دلجویی شد. در واقع این ساکنان املاک مجاور ایستگاه‌های در حال احداث هستند که در طول ساخت و ساز ایستگاه‌ها، بیشترین آزار و اذیت را تحمل می‌کنند و بدین لحاظ مسئولان امر خود را مکلف به عذرخواهی از آنان می دانند.
امسال نیز بعد از افتتاح ایستگاه‌های اقدسیه در خط ۳ و مرزداران در خط ۶ مترو، طی دو روز متوالی در مجموع از ۱۸۰ همسایه این دو ایستگاه قدردانی به عمل آمد تا بلکه گوشه‌ای ولو ناچیز از زحمات و مشکلات ناخواسته تحمیل شده به ایشان جبران شود.
هاشمی در پایان صحبت‌های خود گفت: این پویش که با اقبال مردم و خصوصاً ساکنان املاک پیرامونی ایستگاه‌های در حال ساخت و تکمیل مترو همراه شده است، ان‌شاءا… ادامه پیدا خواهد کرد تا شرکت مترو بخشی از وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی خود را به نحوی انجام داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر