خانه / جامعه امروز / آسیب های اجتماعی / دستگیری بازرس قلابی وزارت بهداشت

دستگیری بازرس قلابی وزارت بهداشت

روانشهر: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای بازرس وزرات بهداشت بودن، از ۳ داروخانه ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.


به گزارش روانشهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای در توضیح این خبر بیان داشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد، خانمی به محل داروخانه وی مراجعه و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.
وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نمی باشد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر انتقال و به ۳ فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها معترف و در همین رابطه با تلاش پلیس هر سه مال باخته شناسایی شدند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر