خانه / پایتخت / اعتراض شدید عضو شورای شهر به روند کند واکسیناسیون کشور

اعتراض شدید عضو شورای شهر به روند کند واکسیناسیون کشور

روانشهر، عضو شورای شهر تهران ضمن تشکر از آتشنشانان فداکار در جریان اطفا حریق پالایشگاه تهران نسبت به روند کند واکسیناسیون کشور و رد صلاحیت اعضای شورای شهر پنجم اعتراض کرد.

به گزارش روانشهر، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان سیصدومین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تلاش آتشنشانان در فرآیند اطفا حریق پالایشگاه تهران گفت: به سهم خودم از فداکاری و ایثارگری آتشنشانانی که با تلاش بی وقفه از بروز حوادثی مانند بیروت در تهران جلوگیری کردند تشکر می کنم. این عزیزان با اطفا حریق پالایشگاه شهید تندگویان تهران عملا فرشتگان نجات برای تهران بودند.
او در ادامه با اشاره به وضعیت کرونا در کشور افزود: متاسفانه روزهای تلخ کرونایی ادامه داشته و روزانه شاهد مرگ صدها هموطن عزیز هستیم. در این روزها دکتر قره یاضی از دانشمندان بنام کشور در حوزه ایمنی زیستی، حجه الاسلام والمسلمین محتشمی پور از علماء و امناء انقلاب اسلامی، استاد مرادخانی از مدیران ارشد هنری کشور، استاد گلدوزیان از اساتید مبرز حقوقی و جمع دیگری جان باختند و به سرای باقی شتافتند.
فراهانی تصریح کرد: اینجانب ضمن اعتراض شدید به روند کند واکسیناسیون کشور، تقاضا دارم دولت و کلیه نهادهای حاکمیتی حفظ حقوق شهروندی که در راس آن مراقبت از سلامتی و حیات شهروندان است را در دستور کار خود قرار دهند، که در فرهنگ دینی ما مرگ یک انسان به مثابه کشتن تمام انسان ها و جامعه ماست. امیدوارم هر چه سریع تر جشن پیروزی بر کرونا را در کشور بگیریم.
عضو شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری و تبلور خون شهیدان و مبارزه یکصد ساله ملت ایران در دستیابی به حق سرنوشت خود است.
او تاکید کرد: از 12 نفر عضو شورای شهر تهران که در انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند متاسفانه نیمی از آن ها توسط نمایندگان مجلس که خود نمایندگی مردم را گرفته و قسم یاد کردند تا حافظ حقوق شهروندان باشند احراز صلاحیت نشدند.
فراهانی افزود: با شناختی که از تعهد، تخصص و دلسوزی این عزیزان برای مردم و پیگیری آنان برای احقاق حقوق شهروندان داشته به این روند شدیدا اعتراض دارم.
عضو شورای شهر تهران در پایان عنوان کرد: ضمن اعتراض شدید به این روند، معتقدم که چنین اتفاقاتی سبب سرمایه سوزی و محرومیت شهر و کشور از سرمایه های انسانی کارآمد می شود و مصرانه خواستار توقف آن و دلجویی از این افراد هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس های روان شهر